نقد و بررسی اپلیکیشن پزشکت ، مشاوره آنلاین پزشکی و سلامتی
نقد و بررسی اپلیکیشن پزشکت، مشاوره آنلاین پزشکی
۱۳۹۹-۰۴-۳۱
بهترین گوشی‌های موبایل شیائومی
بهترین گوشی‌های موبایل شیائومی موجود در ایران به ترتیب قیمت
۱۳۹۹-۰۶-۱۴

معرفی مجموعه اپلیکیشن های پزشکی برای اندروید

نقد و بررسی اپلیکیشن های پزشکی برای اندروید ، معرفی اپلیکیشن های سلامتی

اپلیکیشن های پزشکی از محبوب ترین و اورژانسی ترین برنامه موبایل در مارکت نرم افزارهای موبایل ایران هستند. امروز این حوزه از اپلیکیشن ها از زمان پیش از تولد تا درمان بیماری های مختلف در کنار افراد هستند و کاربران می توانند چه در زمان بارداری یا قبل از آن و چه در زمانی که نیاز به مشاوره پزشکی دارند از آن ها استفاده نمایند، حتی این روزها با افزایش سطح فرهنگ استفاده از ابزارآلات آنلاین، برنامه هایی به صورت تخصصی بر روی دریافت نوبت از پزشکان تمرکز کرده اند که این امر سخت را هم برای بیمار و هم برای پزشک ساده و راحت نموده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از محبوب ترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های پزشکی موجود برای دستگاه های اندرویدی می پردازیم.

اپلیکیشن اسنپ دکتر | اپلیکیشن های پزشکی

اپلیکیشن مشاوره پزشکی اسنپ دکتر

اسنپ دکتر (هاسپیتل سابق) یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی است که با استفاده از آن می توانید در هر ساعت از شبانه روز به مجموعه ای وسیع از پزشکان و متخصصان حوزه های مختلف دسترسی داشته باشید و در صورت بروز مشکلات سلامتی با آن ها مشاوره کرده و بهترین نتیجه را بدست آورید این برنامه در حال حاضر به دو صورت مختلف در دسترس عموم قرار دارد. در روش اول کافیست تا به سوپر اپلیکیشن اسنپ مراجعه کرده و با ورود به بخش مشاوره پزشکی به اسنپ دکتر و متخصصان آن دسترسی پیدا کنید. در روش دوم کافیست تا سری به مارکت اندروید ایرانی کافه بازار زده و اپلیکیشن اختصاصی اسنپ دکتر را به رایگان دریافت و برروی دستگاه خود نصب نموده و استفاده نمایید. برای دانلود این برنامه مشاوره پزشکی کافیست تا روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


اپلیکیشن دکتر ساینا

برنامه مشاوره پزشکی آنلاین دکتر ساینا

اپلیکیشن دکتر ساینا یک برنامه رایگان برای دستگاه های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید به صورت صوتی و تصویری به پزشکان معتبر و متخصص دسترسی داشته و از آن ها مشاوره پزشکی دریافت کنید. با استفاده از برنامه مشاوره پزشکی آنلاین دکتر ساینا، علاوه بر مشاوره پزشکی می توانید به صورت رایگان اطلاعات بیش از ۸۰۰۰ نوع دارو، ۵۰۰ نوع بیماری، ۶۰۰ نوع گیاه دارویی و همچنین آدرس و شماره تماس بیش از ۱۴۰۰ مرکز درمانی از جمله داروخانه، آزمایشگاه ها، مراکز تصویر برداری، کلینیک ها و مطب پزشکان رو داشته باشید. برای دانلود رایگان دکتر ساینا از کافه بازار کافیست تا روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


دریافت نوبت آنلاین پزشک با مطپ

اپلیکیشن مشاوره و خدمات پزشکی مطپ

اپلیکیشن مطپ نیز همچون اسنپ دکتر و دکتر ساینا، به ارائه خدمات مشاوره آنلاین پزشکی می پردازد، با استفاده از این برنامه نیز می توانید به تعداد قابل توجهی پزشک مورد تایید سازمان نظام پزشکی کشور دسترسی داشته و در هر ساعتی با ارائه درخواست مشاوره از یک پزشک متخصص در خصوص مشکل خود راهنمایی گرفته و بهترین نتایج را به دست آورید. با استفاده از مطپ می توانید به سه حالت صوتی، تصویری و متنی با پزشک مورد نظر خود صحبت نموده و از وی مشاوره بگیرید. برای دانلود رایگان اپ مشاوره پزشکی و خدمان پزشکی مطپ کافیست تا روی لینک زیر کلیک کرده و آن را از کافه بازار دریافت نمایید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


اپلیکیشن دکتر دکتر

دریافت آنلاین نوبت پزشک با اپلیکیشن دکتر دکتر

اپلیکیشن های پزشکی حتی پروسه دریافت نوبت از پزشکان را نیز ساده تر نموده اند و در این حوزه، خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهند. از جمله این اپلیکیشن ها برنامه دکتر دکتر است که با استفاده از آن می توانید به آسانی از پزشکان، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی به صورت آنلاین و بدون هیچ زحمتی برای مراجعه، نوبت گرفته و در روز و ساعت مقرر برای ویزیت و یا دریافت خدمات پزشکی خود در محل حاضر شوید. برای دانلود رایگان اپلیکیشن دکتر دکتر از کافه بازار کافیست تا روی لینک کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


سامانه نوبت دهی پذیرش 24

نوبت دهی و مشاوره پزشکی با اپلیکیشن پذیرش ۲۴

اپلیکیشن پذیرش ۲۴ استارتاپی برخواسته از استان یزد بوده که در ابتدا کار خود را با دریافت نوبت از پزشکان و مراکز درمانی آغاز کرد و همچون دکتر دکتر، پروسه دریافت نوبت را برای کاربران بسیار ساده ساخت. پس از شروع پاندمی کرونا در ایران این اپلیکیشن پزشکی، علاوه بر خدمات نوبت دهی وارد حوزه مشاوره نیز شد و درحال حاضر به آسانی می توانید در هر ساعتی که مایل هسنید با استفاده از اپلیکیشن پذیرش ۲۴ اقدام به دریافت مشاوره از پزشکان متخصص نمایید. برای نصب رایگان این برنامه از کافه بازار روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


اپلیکیشن نی نی بان

بارداری و کودک یاری با اپلیکیشن نی نی‌بان

اپلیکیشن های پزشکی در حوزه بارداری و زایمان در سراسر دنیا با استقبال زیادی روبرو شده اند و این روند در کشور ما نیز به همین شکل می باشد. از همین رو بسیاری از فعالین حوزه پزشکی آنلاین اقدام به ساخت و ارائه برنامه های پزشکی در حوزه بارداری و کودک یاری نموده اند که یکی از آن ها نرم افزار موبایل نی نی‌بان می باشد. شما با استفاده از نی نی بان می توانید اطلاعات مربوط به بارداری را متناسب با هفته بارداری خود دریافت و مطالعه کنید. همچنین می توانید از بخش های متنوع آن در خصوص پرورش و مشکلات نوزادان و کودکان استفاده نمایید. نی نی بان یک برنامه کاملا رایگان است که برای دریافت آن می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و آن را از کافه بازار دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


اپلیکیشن نی نی پلاس برای اندروید

دریافت اطلاعات بارداری، نوزاد و زایمان با اپلیکیشن نی نی پلاس

اپلیکیشن پزشکی نی نی پلاس نیز یکی از برنامه های محبوب و فعال در حوزه بارداری و زایمان است که به صورت روزانه اطلاعات مربوط به بارداری را در اختیار مادران قرار می دهد. همچنین این برنامه شامل ویدئوهایی از وضعیت جنین در روزهای مختلف بارداری است. اما نقطعه قوت اصلی این برنامه وجود یک شبکه اجتماعی کوچک و تخصصی در خصوص بارداری بوده که با استفاده از این قابلیت مادران می توانند با یکدیگر گروه‌هایی مجازی تشکیل داده و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. برای دانلود رایگان اپلیکیشن پزشکی نی نی پلاس روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


دانلود رایگان اپلیکیشن یک زن برای اندروید

نرم افزار یک زن، اپلیکیشن تخصصی زنان

اپلیکیشن های پزشکی تخصصی بانوان در دنیا دارای جایگاه بسیار محبوبی بوده و امروز شاهد اقبال زنان ایرانی از نسخه های فارسی این سبک از برنامه های سلامتی ویژه موبایل هستیم. اپلیکیشن یک زن نرم افزاری اختصاصی برای بانوان ایرانی است که شامل قابلیت های همچون پریودترکر، تقویم بارداری هفته به هفته و تقویم تخمک گذاری است. همچنین این برنامه اختصاصی زنان علاوه بر مطالب متنوع و تقویم های کاربری امکان ارتباط با متخصصین زنان را نیز در برنامه خود فراهم نموده و به این ترتیب خانم های ایرانی می توانند سوالات تخصصی خود را از برترین متخصصان زنان و ماماها پرسیده و در اسرع وقت به پاسخ خود برسند. برای دانلود رایگان یک زن از کافه بازار روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


اپلیکیشن نجات | ارسال موقعیت به اورژانس

درخواست کمک در حوادث با اپلیکیشن نجات

اپلیکیشن نجات یکی از جدیدترین برنامه های موجود در حوزه ای جدید از اپلیکیشن های پزشکی است. با استفاده از این برنامه موبایل در صورت بروز حادثه کافیست تا روی دکمه درخواست کمک کلیک نموده تا لوکیشن(موقعیت جغرافیایی جاری) شما در آن لحظه برای مراکز امدادی ارسال شده و آژیر خطر این مراکز به صدا در آمده تا سریعا مراکز امدادی معتبر به کمک شما بشتابند. وجود چنین برنامه ای در هر گوشی موبایل یک نیاز اورژانسی بوده و در مواقعی که مشکلاتی رخ می دهند می توانند جان افراد را نجات دهند. برای دریافت رایگان این اپلیکیشن پزشکی و اورژانسی کافیست تا روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین


 

اگر شما نیز اپلیکیشن های پزشکی دیگری می شناسید و یا خود صاحب یکی از این برنامه های پزشکی هستید و دوست دارید تا در این لیست معرفی شوید کافیست تا زیر همین مطلب کامنت گذاشته تا با شما تماس گرفته شود.

 

1 Comment

  1. دروا گفت:

    دروا دستیار سلامتی بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.