سوالات متداول

پاسخ اکثر سوالات شما اینجاست

سلام، در این بخش سعی کرده‌ایم اکثر سوالاتی که برای شما پیش می‌آید را پاسخ دهیم. کافیست روی هر عنوان سوال کلیک کنید تا پاسخ آن را مشاهده کنید. ولی چنانچه سوال و یا پاسخ مدنظرتان در این لیست موجود نبود اصلا نگران نباشید، شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما سوال خود را برای ما ارسال کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم

1فرآیند نقد و بررسی متنی برنامه من چقدر طول می‌کشد؟
از زمانی که درخواست شما به دست ما می‌رسد، سعی می‌کنیم تا در مدت حداکثر سه روز کاری(بدون احتساب تعطیلات رسمی و پنجشنبه‌ها) نتیجه بررسی را روی منتشر کنیم. اما دقت کنید کنید که اولویت با کسانی است که درخواست خود را زودتر ثبت کرده اند.
2نقد و بررسی برنامه من تا چه زمانی باقی میماند؟
در یک کلام تا آخردنیا ! تمامی مطالب اپتان تا همیشه در آرشیو ما نگهداری شده و قابل دسترس است. فقط در صورتی آن محتوا حذف می شود که از مقامات قضایی دستور حذف آن را گرفته باشیم.
3آیا در محتوا مربوط به من لینک وبسایت ما نیز قرار داده می‌شود؟
بله با کمال میل! در ضمن تمامی لینک‌ها فالو بوده و تا همیشه در دسترس خواهند ماند.
4نقد و بررسی ویدئویی چقدر طول می‌کشد؟
با توجه به آنکه تولید ویدئو از برنامه شما نیاز به بررسی متنی و سپس تهیه سناریو، تهیه ویدئو و تدوین دارد به طور متوسط این پروسه هفت روز کاری (بدون احتساب تعطیلات رسمی و پنجشنبه‌ها) زمان خواهد برد. اما دقت کنید که اولویت با کسانی است که درخواست خودرا زودتر ثبت کرده اند.
5نقد و بررسی ویدئویی برنامه کجا به نمایش می آید؟
ویدئو برنامه شما در صفحه نقد و بررسی برنامه در اپتان منتشر خواهد شد. همچنین در کانال آپارت، IGTV، یوتیوب و کانالهای اپتان در پیام رسان ها نیز منتشر می گردد.
6نقد و بررسی ویدئویی برنامه من تا چه زمانی باقی می ماند؟
در یک کلام تا آخر دنیا در همه جا ! تمامی ویدئو های تولید شده تا همیشه در اپتان و شبکه های اجتماعی آن باقی خواهد ماند. تنها دلیل حذف آن درخواست مرجع قاضیی و ناظر خواهد بود.
7من می خواهم داستان استارت‌آپ خود را در اپتان منتشر کنم، چه کار کنم؟
چقدر عالی! شما می توانید با ارسال پیام از طریق صفحه درباره ما و یا دایرکت اینستاگرام اپتان و اعضای تیم اپتان درخواست خود را ارسال کنید تا ما سریعا با شما تماس بگیریم.
8کدام مارکت ها برای انتشار برنامه من مورد قبول است؟
از آنجایی که ما رسانه‌ای همکار با کافه بازار هستیم فقط لینک برنامه‌ای منتشر شده در کافه بازار معتبر هستند. همچنین اگر برنامه شما در گوگل پلی یا اپ استور نیز منتشر شده است خوشحال می‌شویم آنها را نیز در اختیار ما قرار دهد تا به آنها لینک دهیم