نقد و بررسی اپلیکیشن هومینگ
نقد و بررسی اپلیکیشن هومینگ، سامانه درخواست و سپردن ملک
۱۳۹۹-۰۳-۲۱
نقد و بررسی اپلیکیشن های پزشکی برای اندروید ، معرفی اپلیکیشن های سلامتی
معرفی مجموعه اپلیکیشن های پزشکی برای اندروید
۱۳۹۹-۰۶-۰۵

نقد و بررسی اپلیکیشن پزشکت، مشاوره آنلاین پزشکی

نقد و بررسی اپلیکیشن پزشکت ، مشاوره آنلاین پزشکی و سلامتی

اپلیکیشن پزشکت برنامه ای کاربردی در حوزه مشاوره آنلاین پزشکی است که با استفاده از آن می توانید در هر ساعت از شبانه روز به تعداد وسیعی از پزشکان معتمد و متخصص دسترسی داشته باشید و هر گونه سوال یا مشکل پزشکی خود را به صورت متنی، صوتی و تصویری از یک پزشک متخصص و دلسوز پرسیده و سریعا به پاسخ خود برسید.

اپلیکیشن پزشکت

رابط کاربری و امکانات اپلیکیشن پزشکت

اپلییکشن پزشکت از یک رابط کاربری ساده اما شلوغ بهره می برد که رنگ اصلی آن آبی می باشد، کار کردن با امکانات این برنامه مشاوره پزشکی آسان است و کاربر پس از چند دقیقه جستجو در برنامه به آسانی می تواند هر چه که می خواهد را یافته و استفاده نماید. الفاظ به کار رفته در بخش های مختلف نرم افزار ساده و گویا هستند و پیچیدگی خاصی در آن ها دیده نمی شود. به طور کلی رابط کاربری برنامه پزشکت خوب و دقیق است اما به تولید کننده پیشنهاد می شود تا از شلوغی بیش از حد محیط برنامه کم کرده تا کاربران و مراجعان بتوانند سریعتر و با یک نگاه به آنچه مدنظرشان است برسند.

زمانی که برای اولین بار وارد نرم افزار مشاوره پزشکی آنلاین پزشکت می شوید برنامه از شما شماره موبایلتان را پرسیده و پس از آن با ارسال کد فعال سازی اجازه ورود شما به برنامه را صادر می نماید. در صفحه ی اضلی این برنامه که به پیشخوان معروف است تقریبا تمامی امکانات اصلی این برنامه را مشاهده خواهید نمود. در بالاترین قسمت این صفحه با بخش دسته های تخصصی روبرو شده که با لمس دکمه نمایش همه به صفحه لیست تخصص ها هدایت خواهید شد.

مشاوره آنبلاین پزشکی پزشکت

پزشک معتمد خود را بر حسب تخصص پیدا کنید

در صورتی که می خواهید به لیست زیادی از پزشکان در یک تخصص خاص دسترسی داشته باشید کافیست تا به صفحه لیست تخصص ها مراجعه نموده و در این صفحه طیف وسیعی از تخصص را مشاهده و از بین آن ها حوزه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به پزشکان فعال در هر تخصص دسترسی پیدا کنید. از نکات مثبت این بخش می توان به جستجو در عنوان تخصص ها اشاره کرد که می تواند در زمان کاربر صرفه جویی بسیاری نماید.

اپلیکیشن پزشکت فقط برای دریافت مشاوره از پزشکان متخصص نیست و در صفحه لیست تخصص ها می توانید کادر درمان مورد نظر خود را از میان پزشک، پیراپزشک، دامپزشک و پرستار فیلتر نموده و سپس دسته های مرتبط با هر کدام را مشاهده نموده و به این ترتیب به سرعت بر هرآنچه نیاز دارید دسترسی داشته باشید. ما در اپتان به سازندگان نرم افزار پزشکت پیشنهاد می کنید تا از نظر ظاهری امکان سوئیچ بین کادر درمان را کمی مشخص تر نمایند چون کاربران به سختی می توانند از وجود چنین امکانی با خبر شوند.

مشاوره پزشکی تصویری با نرم افزار پزشکت

مشاوره آنلاین پزشکی سریعتر  و راحتتر از همیشه با اپلیکیشن پزشکت

اپلیکیشن پزشکت همانطور که گفته شد در حوزه مشاوره آنلاین پزشکی فعالیت می نماید و ناگفته پیداست که می بایست بخش مشاوره آن بسیار دقیق و سریع باشد که خوشبختانه این مورد در برنامه پزشکت به خوبی رعایت شده است. برای شروع مشاوره کافیست به سربرگ مشاوره که از طریق نوار پایینی نرم افزار در دسترس است مراجعه نمایید.

در صفحه مشاوره پزشکت، کاربر می تواند در اولین قدم لیست مشاوره های پیشن خود را مشاهده نماید و پس از آن با باکس های متنوع جستجو روبرو خواهد شد که در یافتن پزشک مناسب می تواند به کاربر  کمک شایانی نماید. در این بخش می توانید بر حسب نام مشاور، تخصص، موسسه و حروف الفبا، مشاور مورد نظر خود را یافته و در خصوص وی اطلاعات کاملی را به دست آورده و سپس اقدام به شروع مشاوره نمایید.

مشاوره تلفنی پزشکی رایگان

پروفایل مشاور را ببنید، مقایسه کنید و مشاوره بگیرید

اپلیکیشن پزشکت برای هر مشاور خود یک پروفایل کامل و جامع تدارک دیده تا کاربران بتوانند با مشاهده این قسمت نسبت به مشاور خود تصمیم گیری نموده و پس از آن برای دریافت مشاوره اقدام نمایند. در اولین قسمت از صفحه پروفایل مشاور، با تصویر، نام، تخصص و عنوان کاری مشاور روبرو خواهید شد و همچنین تعداد ستاره هایی که کابران به صورت میانگین به مشاوره های این مشاور اعطا کرده اند را نیز خواهید دید. کمی پایین تر، تعداد پست های مشاور در جامعه پزشکت را خواهید دید و تعداد دنبال کنندگان وی را نیز مشاهده خواهید کرد.

در همین صفحه می توانید مشاور را دنبال کرده یا وی را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید تا زمانی که نیاز به دریافت مشاوره به صورت فوری از وی دارید، مشاور را به آسانی پیدا کرده و در وقت خود صرفه جویی نمایید. همچنین در صفحه پروفایل مشاور می توانید کد مشاوره، کد نظام پزشکی، نوع تخصص، نوع مشاوره قابل ارائه شامل متنی، صوتی و تصویری و همچنین جدول ساعات کاری آنلاین مشاور را مشاهده نمایید.

سوالات پزشکی

زمانی که روی دکمه بزرگ آبی رنگ در وسط صفحه پروفایل مشاور که با عنوان “مشاوره آنلاین و تعیین وقت قبلی” مشخص شده کلیک می نمایید به صفحه مشاوره آنلاین منتقل خواهید شد. در این صفحه با انتخاب نوع مشاوره، مدت زمان مشاوره که به سه سطح پایه ۳۰ دقیقه ای، تکمیلی ۶۰ دقیقه ای و طولانی ۹۰ دقیقه ای و تعیین وقت انجام مشاوره می توانید به مشاور دسترسی پیدا کرده و مشکل خود را با وی مطرح کنید. از جذابیت های این بخش می توان به قابلیت مشاوره مخفی اشاره کرد که به این ترتیب هویت شما در زمان دریافت مشاوره به صورت خصوصی باقی خواهد ماند.

به تولید کننده پیشنهاد می شود تا رنگ و مکان دکمه مشاوره آنلاین در صفحه پروفایل مشاور را در دست بازبینی قرار دهد زیرا کاربر مبتدی در یافتن آن کمی با مشکل روبر خواهد شد.

ویزیت در منزل توسط پزشک

در جامعه پزشکت محتوای مورد تایید  و معتبر پزشکی را مطالعه کنید

از جذابیت های اپلیکیشن پزشکت می توان به جامعه مجازی آن اشاره کرد که دور نماییست برای تبدیل شدن این برنامه به یک بستر شبکه اجتماعی تخصصی و معتبر. با ورود به بخش جامعه پزشکت با پست هایی شامل عکس و متن روبرو می شوید که توسط پزشکان و مشاوران این برنامه تهیه و تنظیم می شود و طبیعتا از نظر اعتبار محتوا به دلیل تدوین توسط مشاوران متخصص بسیار قابل اعتماد هستند. هر مشاور در این برنامه قادر به تولید محتوا برای این جامعه بوده و کاربران می توانند این پست ها را لایک کرده و یا نظرات خود را در خصوص آن ارائه کنند.

پست های منتشر شده در جامعه پزشکت با استفاده از دکمه همبرگری در کنار هر کدام از آن ها می توانند به اشتراک گذاشته شوند و یا در صورتی که دارای مشکل باشند، گزارش تخلف برای آن پست ثبت شده تا مدیران ناظر پزشکت مشکل را بررسی نمایند.

شبکه اجتماعی تخصصی پزشکی و سلامت اپ پزشکت

کلینیک مجازی پزشکت نزدیکترین درمانگاه به شما

اپلیکیشن پزشکت در راستای افزایش قابلیت های خود بخشی تحت عنوان کلینیک مجازی را ارائه داده که با استفاده از این بخش می توانید از پزشکان بخواهید تا شما را در منزل ویزیت کرده و به جای آنکه شما به پزشک مراجعه کنید پزشک به خانه شما آمده و فرآیند درمان شما را آغاز کند. البته گفتنی است که تمامی مشاوران پزشکت خدمات در منزل ارائه نمی دهند و شما تنها به مشاوری برای این خدمات دسترسی دارید که وی عضوی از کلینک مجازی پزشکت باشد.

پزشکان آنلاین در اطراف من در اپلیکیشن پزشکت

در این بخش شما می توانید لیست مشاوران و پزشکان خدمت در محل را مشاهده نمایید و درخواست حضور آن ها برای ویزیت در محل را ارسال نمایید. اما از دیگر جذابیت های این بخش می توان به مشاهده مشاوران و پزشکان نزدیک من اشاره نمود که وقتی دسترسی موقعیت مکانی را به پزشکت دهید برنامه بر حسب موقعیت فعلی شما نزدیکترین پزشکان و مشاوران به شما را یافته تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن خدمات در منزل درخواستی را دریافت نمایید و خیالتان بابت سلامتی خود و خانواده راحت باشد.

بخش کلینیک مجازی اپلیکیشن پزشکی دارای بخشی تحت نام آموزش نیز بوده که در پایینترین بخش به آن دسترسی خواهید داشته و با استفاده از آن می توانید اطلاعات بسیار متنوع و صحیح پزشکی را به دست آورید و حتی در انتهای مطالعه خود در آزمون تدوین شده شرکت نمایید تا از میزان تسلط خود بر آموزش دریافت شده مطلع شوید.

در بالاترین قسمت صفحه کلینیک مجازی با بنر بزرگی تحت عنوان پرسش و پاسخ روبرو خواهید شد که با ورود به این بخش می توانید به لیست زیادی از سوالات پزشکی افراد که قبلا پرسیده شده و توسط مشاوران معتمد پاسخ داده شده است دسترسی داشته باشید و در صورتی که پاسخ خو د را نیافتید به آسانی می توانید سوال خود را نوشته و برای دریافت پاسخ از سوی مشاورین منتظر بمانید که البته این انتظار به دلیل تعدد بالای مشاورین در این برنامه بسیار کوتاه است.

خدمات دامپزشکی در محل را با کلینیک مجازی پزشکت تجربه کنید

کلینیک مجازی پزشکت علاوه بر خدمات مختص انسان ها برای انواع حیوانات نیز در دسترس است و شما با استفاده از دپارتمان خدمات دامپزشکی موجود در این کلینیک می توانید در خواست معاینه و درمان حیوان خانگی خود در منزل را ارسال نموده تا دامپزشک متخصص سریعا و در زمان مشخص شده برای ارائه خدمات درخواستی شما به منزلتان مراجعه نموده و مشکل حیوان خانگی دوست داشتنی شما را حل کند.

وجود خدمات دامپزشکی در محل از نقاط قوت این برنامه به شمار می آید اما امیدواریم تا تولید کننده از نظر مکان دسترسی به این قابلیت در آینده تغییراتی را اعمال نماید تا کاربران بتوانند سریعتر به این خدمات دسترسی پیدا کرده و حتی از وجود آن اطلاع پیدا کنند.

جمع بندی کلی

به طور کلی اپلیکیشن پزشکت یک نرم افزار مناسب با قابلیت های فراوان برای مشاوره آنلاین پزشکی است و از پس رسالت خود به خوبی بر آمده است  و کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روز به مشاوران معتمد دسترسی داشته باشند. از نظر فنی برخی ایرادها بر این نرم افزار وارد است که به عنوان پیشنهاداتی در متن نقد و بررسی به آن اشاره شد که امید است نسبت به رفع آن ها اقدام گردد. اما در مجموع وجود اپ پزشکت در موبایل هر فردی ضروری به نظر رسیده و با توجه به پایداری خدمات آن می تواند در زمان های حساس همچون یک اورژانس برای شما عمل نماید. اما فراموش نکنید که مشاوره جایگزین ویزیت حضوری نخواهد بود. گفتنی است تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر به پزشکت اعتماد کرده و آن را به صورت رایگان از کافه بازار دانلود نموده و روی گوشی خود دارند.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن پزشکت کافیست تا روی لینک زیر کلیک کرده و آن را از کافه بازار دریافت نمایید.

دانلود اپلیکیشن آموزش آشپزی کوکین

1 Comment

  1. بررسی اپلیکیشن گفت:

    [….]
    همش پولیه سه ساعت باید صبر کنی تا دکتر تشریف بیاره آخرشم معلوم نمیشه کی به کیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.