How to make Origami اریگامی آموزش اریگامی
How to Make Origami ، آموزش سه‌بعدی ساخت اریگامی
۱۳۹۸-۰۴-۲۲
هاسپیتل
هاسپیتل ، مشاوره پزشکی و سلامتی
۱۳۹۸-۰۴-۲۴

Quizlet ، آموزش هرچیزی با استفاده از فلش کارت‌ها

Quizlet اپلیکیشنی است که با استفاده از فلش کارت‌ها آموزش هرچیزی را برای شما آسان و لذت بخش می‌کند.فلش کارت مجموعه ای از کارتهای حاوی لغات و اعداد است که در یک طرف کارت نوشته می شود و اصولا در طرف دیگر کارت سوالی نوشته می شود که جواب آن لغت یا عدد طرف دیگر کارت است. از فلش کارت‌ها بیشتر در آموزشهای کلاسی به خصوص آموزش زبان استفاده می شود.فلسفه فلش کارتها آموزش از طریق تکرار در بازه‌های زمانی متفاوت برای به یادسپاری اطلاعات است.

Quizlet

زمانی که برای اولین بار وارد برنامه فلش کارت Quizlet می‌شوید، باید برای خود یک پروفایل ساخته و وارد آن شوید. در صورتی که اکانت فیسبوک یا جیمیل هم داشته باشید با استفاده از OpenID می‌توانید سریعتر به عضویت این برنامه در بیایید. سپس در صفحه اول با دو گزینه روبرو می شوید، با استفاده از گزینه Search for study sets  می‌توانید از فلش کارتهایی که دیگران تهیه کرده اند استفاده کرده و بدون هیچ زحمتی آموزش خود را شروع کنید و اگر گزینه Create your own study را انتخاب کنید خودتان می‌توانید فلش کارت‌های خود را برای موضوع آموزشی مورد نظر خود ساخته و با دیگران به اشتراک بگذارید.

Quizlet

در Quizlet پس از جستجو موضوع مورد نظر خود نمونه فلش کارتهای موجود آمده و می توانید هرکدام را که دوست دارید مشاهده و انتخاب کنید. در صفحه مجموعه آموزش انتخاب شده، اولین گزینه لیست فلش کارت‌هاست که با کلیک روی هرکدام می‌توانید کارت را برعکس کرده و سوال یا جمله یادآور آن پاسخ را مشاهده کنید و موتور خوانش این برنامه در صورتی که متن روی فلش کارت‌ها انگلیسی باشد می تواند آن را برای شما بخواند که این خود یک قابلیت فوق العاده برای کسانی است که دوست دارد زبان را از طریق فلش کارت‌ها یاد بگیرند.

فلش کارت

Quizlet این امکان را دارد که با کلیک روی گزینه Learn وارد قسمت آزمون ها شده و از طریق گذراندن تست های چند گزینه ای یا سوالات تشریحی، فلش کارتهای خود را مرور کنید. در صورتی که می‌خواهید تنظیمات آزمو‌ن‌های خود را تغییر دهید با کلیک روی گزینه Test می‌توانید این کار را انجام دهید. برای مثال می توانید سوالات تشریحی را غیر فعال کنید و یا فقط سوالات با پاسخ های چند جوابی را فعال کنید.

بازی فلش کارت Quizlet

همچنین اگر روش سوال و جواب برای آموزش شما کافی نیست می توانید با کلیک روی گزینه Match  آموختن به شیوه بازی کردن را شروع کنید.بازی Quizlet به این شکل است که یک تایمر شروع به کار می کند و به صورت بهم ریخته پشت و روی کارت‌ها را به شما نمایش داده و شما باید پشت و روی یک کارت را جفت کنید. تا زمانی که نتوانید تمام کارتها را به صورت صحیح جفت کنید این بازی ادامه خواهد داشته و تایمر در حال افزایش خواهد بود. در نهایت در صورتی که موفق شوید تایم پاسخ دهی شما به عنوان رکورد ثبت خواهد شد که باید سعی کنید دائما رکورد خود را کاهش داده و از این طریق مباحث آموزشی را به ذهن بسپارید.

Quizlet همچنین توانایی ساخت فولدرهای مختلف را به شما ارائه می دهد تا مجموعه فلش کارت های مرتبط را در یک فولدر نگه داشته و به این ترتیب آسانتر به مجموعه یادگیری های خود دسترسی داشته باشید.

برنامه کمک آموزشی کوئیزلت رایگان بوده و برای اندروید و iOS ارائه شده است که می‌توانید از طریق لینک های زیر آن را دانلود کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور اپل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.