اپلیشین Beauty Plus
BeautyPlus ، اپلیکیشن جاودگر سلفی‌ها
۱۳۹۸-۰۴-۲۰
Quizlet ، آموزش هرچیزی با استفاده از فلش کارت‌ها
۱۳۹۸-۰۴-۲۲

How to Make Origami ، آموزش سه‌بعدی ساخت اریگامی

How to make Origami اریگامی آموزش اریگامی

How to Make Origami نام اپلیکیشنی است که به شما به صورت مرحله به مرحله ساخت انواع اریگامی را آموزش می‌دهد.اریگامی هنر تا کردن کاغذ با استفاده از خطوط و اشکال هندسی است که ژاپنی‌ها به عنوان ابداع کننده این هنر نام آن را اریگامی که در ژاپنی به معنای تاکردن کاغذ است گذاشته اند.کشتی، حیوانات، هواپیما و موشک شاید آشنا ترین انواع اریگامی برای ما ایرانی‌ها باشد.

زمانی که برای اولین بار برنامه How to Make Origami باز می کنید با لیستی دسته بندی شده از انواع اریگامی مواجه خواهید شد. برخی از دسته‌های آموزش اریگامی در این برنامه آموزشی حیوانات، گل، لباس، پرندگان، حشرات، لوازم منزل، موجودات دریایی، انواع قایل و کشتی، اریگامی هایی برای خوشگذرانی،اریگامی های مناسبتی، انواع جعبه و سبد می باشند.

آموزش اریگامی

در How to Make Origami کافیست فقط یکی از انواع اریگامی که با شکل نهایی آن مشخص شده اند را انتخاب کنید و با کلیک روی دکمه Begin وارد مراحل آموزشی شوید. سپس مشاهده خواهید کرد که هم به صورت یک انیمیشین سه بعدی و هم به صورت درج متن آموزشی  روش ساخت برای شماتوضیح داده شده است و می توانید مرحله به مرحله با اریگامی خود پیشرفته تا در نهایت  صاحب شکل سه بعدی مورد نظر خود شوید.

در صورتی که پیدا کردن اریگامی مورد نظرتان برای شما در لیست سخت بود می توانید با کلیک روی آیکون ذره بین و وارد کردن نام اریگامی خود برای مثال Cat سریعا به آموزش مورد نظر خودتان برسید و شروع به ساخت اریگامی موردنظرتان کنید.

در منو How to Make Origami می توانید با لیستی از پروژه‌های ساخته شده و قابل اجرا با تاکردن کاغذ را مشاهده کنید. این بخش از نرم افزار به غیر از روشهای تاکردن کاغذ شیوه رسم خطوط و رنگ‌آمیزی را برای رسیدن به طرح نهایی را نیز به شما آموزش می‌دهد. همچنین شما پس از آنکه اریگامی خود را ساختید می توانید با استفاده از بخش Add Photo تصویر ساخته خودتان را نیز با نام و آدرس ایمیلتان برای سازندگان برنامه ارسال کنید تا آنها هنر شما را مشاهده و انتقادات و پیشنهادات خودشان را روی ساخته شما برایتان ایمیل کنند. همچنین اگر اریگامی‌های موجود در برنامه را به پایان رساندید نگران نباشید چون می توانید انواع جدیدی از روشها را از سرور این برنامه اریگامی How to Make Origami دانلود کرده و به آموزش خود ادامه دهید.

ساخت اریگامی مرحله به مرحله How To Make Origami

اریگامی و هنر ساخت آن با آنکه شاید در نگاه اول برای ساخت کاردستی برای کودکان جذاب به نظر برسد ولی این روزها کاربردهای بسیار متنوعتری پیدا کرده است از جمله ساخت کارتونهای استاپ موشن با  استفاده از اریگامی، نحوه تاکردن ایربگ خودرو با استفاده از روشهای اریگامی و حتی نقشه های آسمان را نیز در علم نجوم با استفاده از اریگامی تولید می‌کنند.

این برنامه رایگان بوده و با استفاده از تبلیغاتی که نمایش می‌دهد برای خود درآمد به وجود آوردهاست.شما می توانید این برنامه را که هم برای دستگاه های اندرویدی و هم دستگاه های مجهز به  iOS عرضه شده است را از طریق لینکهای زیر  دانلود کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور اپل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.