Headspace ، رسیدن به آرامش به سبک مدیتیشن

هاردشیپ در قرارداد استارت‌آپ
ایجاد شرایط مذاکره مجدد در قراردادها با استفاده از شرط هاردشیپ
۱۳۹۸-۰۳-۲۷
Be My Eyes ، چشمانتان را به یک فرد نابینا قرض دهید!
۱۳۹۸-۰۳-۳۰

Headspace ، رسیدن به آرامش به سبک مدیتیشن

اپلیکیشن مدیتیشن و آرامش و سلامتی Headspce

Headspace اپلیکیشن معروفی برای دوست داران و علاقه مندان به مدیتیشن است. در این روزهای شلوغ و پر استرس و در این زندگی سخت هرکسی راه و روش خاص خودش را برای رسیدن به آرامش پیدا می کند. اپلیکیشن Headspace آمده است تا علمی ترین روش رسیدن به آرامش یعنی مدیتیشن را به شما آموزش دهد.

استارت‌آپ Headspace سال ۲۰۱۰ با شعار باشگاهی برای تقویت ذهن کار خود را در انگلستان شروع کرد و امروز به چنان جایگاه محبوبی رسیده است که میلیون‌ها نفر کاربر ثابت روزانه از آن استفاده می‌کنند.

اپ مدیتیشن هد اسپیس

در اپ Headspace تمرینات مدیتیشن به صورت چندین فایل صوتی ارائه شده اند که باید به آنها گوش دهید.اولین دوره تمرینات این اپلیکیشن از ۱۰ درس تشکیل شده است که به رایگان به شما ارائه می شود. در صورتی که خواهان ادامه دوره ها و آموزش‌های این اپلیکیشن مدیتیشن باشید باید به صورت درون برنامه‌ای هزینه آن دوره و یا اشتراکهای ماهانه و سالیانه را بپردازید.

البته پس از پایان دوره های رایگان شما با تمرینات رایگان موضوعی مواجه می شوید که برای موضوعاتی نظیر مشکلات عاطفی و جسمی، مشکلات خواب و استرس تعریف شده اند.

headspace اپ

هد اسپیس را می توانید هم در موبایل های اندروید هم در iOS و هم در وب استفاده کنید.همچنین فراموش نکنید که آموزشهای این برنامه موبایل برای مدیتیشن به زبان انگلیسی ارائه شده است پس اندکی آشنایی با این زبان از الزامات استفاده از این اپ است.

دانلود از گوگل گلی

دانلود از اپ استور اپل

دانلود از کافه بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.