Super Mario Run ، قارچ خور قدیمی در موبایل جدید شما

اپلیکیشن LastPass
اپلیکیشن LastPass ، دیگر نگران فراموشی رمزعبورها نباشید
۱۳۹۸-۰۳-۲۶
هاردشیپ در قرارداد استارت‌آپ
ایجاد شرایط مذاکره مجدد در قراردادها با استفاده از شرط هاردشیپ
۱۳۹۸-۰۳-۲۷

Super Mario Run ، قارچ خور قدیمی در موبایل جدید شما

Super Mario Run نسخه موبایل بازی محبوب و تکرار نشدنی سوپرماریو یا همان قارچ خور معروف خودمان است.Super Mario Run دقیقا همان چیزی است که انتظار دارید نینتندو برای بازی محبوبش بر روی موبایل ارائه دهد.

امروز Super Mario Run با گرافیکی به روز شده و فضای بازی ای مناسب سازی شده برای صفحات کوچکتر موبایل عرضه شده و تجربه ی جدیدی برای شرکت نینتندو برای ورود به بازار بازی های موبایل است.

همانطور که اشاره شد گیم پلی بازی سوپرماریو تازه سازی شده است، اما این بدان معنی نیست که قرار است “ماریو فوقالعاده” داستان ما کار دیگری جز پریدن و گاهی شلیک کردن انجام دهد. نینتندو در این بازی جدید همان پریدن های قارچ خور بزرگ را فراهم کرده ولی اینبار با فضا سازی جذابی که انجام داده حرکات آکروباتیک را برای قارچ خور فراهم کرده است. کافیست در مواقع خاص فقط با تپ کردن روی صفحه ماریو را به یک ژیمناستیک کار حرفه ای تبدیل کنید.

Super Mario Run Mobile Game

ترکیب حرکات زیبای آکروباتیک سوپرماریو با پرش های سنتی و قارچخوری هایش حس کلاسیک و جذابی را برای گیمر به ارمغان آورده است. اگر شما این حرکات را یاد نگیرید قطعا لذتی هم باز نمی برید و تمام پول خود را دور ریخته اید.

Super Mario Run دارای ۲۴ مرحله است و همانطور که گفتیم جز قارچ خوردن باید آکروبات کار حرفه ای هم شوید. در بازی موبایل سوپر ماریو همین حرکات جدید دارای امتیاز ویژه ای هستند و باعث می‌شوند تا در طی مراحل شما کلکسیونی از سکه ها را جمع آوری کنید و ثابت کنید که یک ماریو باز حرفه ای هستید.سکه ها در این بازی از پنج رنگ تشکیل شده اند و به دست آوردن هر رنگ از رنگ قبلی سخت تر است. راستی فراموش نکنید که اگر نتوانید سکه ای را دریافت کنید دیگر نمیتوانید برگشته و دوباره برای به دست آوردنش تلاش کنید.

Super Mario Run واقعا سخت است، پس بدانید که برای ساخت پادشاهی قارچ با استفاده از سکه هایتان راه سختی در پیش دارید. نینتندو با چالش های جذابی که در این بازی موبایل لحاظ کرده است سعی کرده تا حد امکان شما را به بازی معتاد کرده و باعث شود تا تایم بیشتری را بازی کنید.

بازی سوپر ماریو برای موبایل

در بازی قارچ خور جدید باید سعی کنید تا زمانبدی ها را یاد بگیرید.طرح بندی کنید و برای حرکات خودتان نقشه داشته باشید، چون اگر اینکار ها را نکنید هیچ لذتی از بازی نخواهید برد.

بازی موبایل Super Mario Run با همه تلاشهای سازنده اش با حلقه هایی که در بازی برای سرگرم کردن گیمر قرار داده است بسیار خسته کننده می شود. در این بازی گاهی رفت و آمد های بی هدفی که برای قارچ خور در مسیر بازی در نظر گرفته شده است نیز باعث کسل شدن شما می شود. اما یادتان نرود که سازنده آن نینتندو است و در کنار همه این بی حوصلگی ها آنقدر حس نوستالژیک و اجرای روان و گرافیک دوست داشتنی ای دارد که ارزش بازی کردن را دارد.

دانلود Super Mario Run از گوگل پلی

دانلود Super Mario Run از اپ استور اپل

دانلود Super Mario Run از کافه بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.