ارزش اسمی سهام ارزش واقعی سهام
ارزش اسمی سهام و ارزش واقعی سهام در استارتاپ‌ها
۱۳۹۸-۰۵-۰۹
ZEDGE ، کتابخانه‌ای از والپیپرها و رینگتون‌های موبایل
۱۳۹۸-۰۵-۱۱

Hooked Inc ، ماهیگیری کن،دریانوردی کن و ثروتمند شو

نقد و بررسی بازی موبایل Hooked Inc

Hooked Inc یک بازی کلیکی بسیار اعتیار آور با موضوع ماهیگیری است. در این بازی شما در نقش یک ماهیگیر قرار گرفته و وظیفه دارید تا ماهی هایی که در اطراف قایق شما هستند را صید کرده و به ازای هر ماهی ای که به دام انداخته‌اید مبلغی پول به دست آورید.

داستان بازی موبایل Hooked Inc یا ماهیگیر ثروتمند از این قرار است که شما به عنوان یک ماهیگیر تازه کار با قایق ساده خود وارد یک اقیانوس پر از ماهی شده و باید تمام تلاش خود را بکنید تا بیشترین تعداد ماهی را صید نموده و پولدار شوید. در این بازی موبایل هرچه  پول بیشتری به دست آورید می‌توانید امکانات بیشتری را نیز خریداری کنید. برای مثال اگر شما ۵۰۰۰ دلار داشته باشید یک مرحله قایقتان آپگرید شده و قیمت ماهی ها افزایش پیدا می کند. همچنین می توانید قلاب های بهتر، خدمه بهتر و امکانات عجیب و غرییبی را برای قایق خود خریداری کنید. هر بار که ارتقایی انجام می‌دهید ارزش ماهی‌ها افزایش پیدا کرده و شما سریعتر می توانید ثروتمند شوید.

بازی موبایل hooked inc

Hooked Inc از گیم پلی ساده، جذاب و البته خلاقانه استفاده کرده و شما به عنوان گیمر فقط کافیست روی صفحه کلیک کنید یا انگشتتان را روی صفحه کشیده و ماهی ها را به دام بیاندازید. در برخی اوقات به غیر از ماهی، جعبه هایی روی آب شناورند که با صید هر کدام جوایز مالی و غیر مالی جذاب به دست خواهید آورید. همچنین گاهی با دسته‌ای از ماهی های مهاجر روبرو می شوید که اگر قلاب خوبی در اختیار داشته باشید می توانید تعداد زیادی از آنها را صید کنید و پول زیادی را به جیب بزنید. در موارد اندکی مشاهده می‌کنید که یک ماهی عجیب و غیرعادی درون آب در حال شنا کردن است، حواستان را جمع کنید و حتما آن را صید کنید، چون جایزه نقدی بزرگی پس از این صید به دست خواهید آورد و سرعت ارتقاهای خود را می توانید افزایش دهید.

در این بازی ماهیگیری به غیر بازی تکنفره می توانید به صورت گروهی با دیگر گیمر های سراسر جهان نیز به رقابت پرداخته و رکورد خودتان را ثبت کنید. همچنین پس از آنکه قایقتان به اندازه کافی بزرگ شد و جای کافی داشت، می توانید خدمه ای نیز استخدام کرده و سرعت صید خودتان را دوبرابر کنید.

دانلود بازی ماهیگیر سرمایه دار

LION Studio این بازی را رایگان عرضه کرده است ولی شما برای بازکردن بعضی اشیا و یا کسب پول بیشتر دائما نیاز دارید تا یک ویدئو کوتاه تبلیغاتی را مشاهده کنید و به این ترتیب از این استودیو خلاق حمایت کنید. همچنین قسمتی تحت عنوان گردونه شانس نیز در بازی قرار گرفته که هر زمانی که تمایل داشته باشید شانس خودتان را برای بهره گیری از امتیازات امتحان کنید، کافیست یک ویدئو تماشا کرده و گردونه را بچرخانید.

از دیگر جذابیت های Hooked Inc میتوان به سفر در اقیانوسهای مختلف اشاره کرد. یعنی شما می توانید هر بار با پرداختی کمی پول دریای خود را عوض کنید و به ماهیگیری در  دیگر آبهای آزاد بپردازید و ماهی های متنوعی را صید کنید و حتی جوایز خاصی را که فقط در یک اقیانوس خاص در دسترس هستند را دریافت کنید.

بازی اندروید ماهیگیری

در قسمت تنظیمات بازی Hooked Inc می توانید موسیقی حین بازی را خاموش و روشن کنید، سطح گرافیک بازی را کاهش و یا افزایش دهید، شخص راهنمای بازی را مدیریت کنید و یا حتی برای ثبت رکوردهای خود، به Google Play Games متصل شوید.

همانطور که اشاره شد گرافیک بازی ساده و روان است و همین گرافیک جذاب و ساده به همراه امکانات جالب و خلاقانه ای که برای آپگریدها در اختیارتان قرار می گیرید باعث شده است تا این بازی از رقبای دیگر خود یک سر و گردن بالاتر باشد و گیمرها را به شدت معتاد خود کند.

Hooked Inc همانطور که گفته شد رایگان بوده و هم برای دستگاه های اندریود و هم دستگاه های مجهز به iOS عرضه شده است که می‌توانید از طریق لینک‌های زیر آن را دانلود کنید و لحظاتی مفرح برای خودتان در این آخر هفته خلق کنید.

دانلود بازی Hooked Inc از کافه بازار

دانلود از اپ استور اپل

دانلود از گوگل پلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.