نقد و بررسی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لرنیت رایگان
نقد و بررسی اپلیکیشن لرنیت، نرم افزار آموزش زبان انگلیسی
۱۳۹۸-۰۸-۰۷
مهارت‌های نرم | مهارت نرم | SoftSkills
مهارت‌های نرم (Soft Skills) چیست؟
۱۳۹۸-۰۸-۱۱

نقد و بررسی بازی سماور، پاسخ به معماهای آسان ولی سخت

نقد و بررسی بازی سماور | معرفی بازی سماور

بازی سماور یک بازی موبایل ایرانی در سبک حل معماهای جذاب است. در این بازی موبایل باید با استفاده از جدول حروفی که به شما نمایش داده می شود پاسخ معماهایی که در هر مرحله طرح می شود را داده و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. بازی سماور با آنکه یک بازی ساده است ولی در برخی مراحل آنچنان سخت می شود که ممکن است ساعتها بازی کنید و متوجه گذر زمان نشوید.

بازی سماور

گیم پلی و محیط بازی موبایل سماور

بازی سماور همانطور که گفته شد از یک گیم پلی ساده و روان بهره می برد و بلافاصله پس از نصب آن و فقط با طی کردن چند آموزش کوتاه وارد بازی شده و می توانید خودتان را به چالش بکشید. برای شروع هیچ نیازی به ثبت نام نداشته و به آسانی می توانید چالش هایتان شروع کنید. این بازی از یک موسیقی آرام و ایرانی همراه با محیطی که برای ایرانیان دوست داشتنی و آشناست بهره می برد و همین طراحی رابط کاربری سبب شده است تا بازیکن بتواند سریعا با آن ارتباط برقرار کند.

جواب بازی سماور

بازی سماور، پاسخ دادن به معماهای آسان ولی سخت

در هر مرحله از بازی سماور، برای شما یک معمای آسان از قبیل : پر دارد، جلوی مهمان می گذارند، سیم دارد و … طرح شده و شما می بایست با متصل کردن حروف نمایش داده شده در جدول، پاسخ این معماها را یافته و مرحله را به پایان برسانید. در ابتدا پاسخ معمای درخواستی مشخص است و فقط کافیست تا حروف را با ترتیب صحیح یافته و آنها را به هم متصل کنید، ولی هر چه بیشتر پیش می روید تعداد حروف مخفی پاسخ ها کمتر شده و کم کم به جایی می رسید که فقط می دانید که باید چند جواب را بیابید و دیگر خبری از حروف راهنما در پاسخ ها نیست. همین روند منطقی پیشرفت مراحل از آسان به سخت سبب می شود تا شما واقعا به این بازی اعتیاد پیدا کرده و ساعتها وقت خود را به بازی کردن بپردازید و از گذر زمان بویی نبرید.

دریافت سکه های بیشتر برای استفاده از راهنمای گران قیمت بازی

در بسیاری از مواقع هرچه فکر می کنید و می گردید با آنکه پاسخ خیلی ساده است، نمی توانید ارتباط بین حروف و معما را یافته و به ناچار نیاز به استفاده از راهنما خواهید داشت، هر بار استفاده از راهنما برای شما ۵۰ سکه خرج داشته و در ازای آن فقط یک حرف از یک پاسخ برای شما نمایان شده و ناگفته پیداست که هر چه زودتر شما سکه های خود را از دست داده و نیاز به شارژ گنجینه ی سکه های خود خواهید داشت. در بازی سماور چند راه برای دریافت سکه پیشبینی شده است. در پایان هر فصل که شامل چند مرحله می شود به شما سه صندوق پیشنهاد شده که با انتخاب هر یک از آنها به صورت شانسی و تصادفی تعدادی سکه به دست خواهید آورد و یا اگر بتوانید در هر مرحله کلمات مخفی را نیز بیابید پس از رسیدن به حد خاصی می توانید جایزه خود که بازهم تعدادی سکه است را دریافت کنید. همچنین زیر برخی حروف از پاسخ ها یک نماد ستاره می بینید که با یافتن صحیح آن حروف نیز میزانی سکه دریافت خواهید کرد. البته اگر با استفاده از کد معرف خود دوستانتان را به این بازی دعوت کنید هم می توانید تعداد کمی سکه دریافت کنید. پس مراقب سکه هایتان باشید و بیش از آنکه به فکر استفاده از راهنمای بازی باشید سعی کنید تا از دایره لغات خود کمک گرفته و معماها را حل و فصل کنید.

خرید سکه از دکان و مشاهده تبلیغات ویدئویی

همانطور که ذکر شد برای استفاده از راهنمای بازی نیاز به سکه دارید و با توجه به آنکه میزان دریافتی سکه در این بازی به شدت کم است و در مقابل آن استفاده از راهنمای بازی ۵۰ سکه خرج دارد، اگر به درستی از سکه های خود استفاده نکنید سریعا به اتمام رسیده و دیگر راهی جز خرید سکه از دکان این برنامه و پرداخت وجه نقد در ازای سکه برای شما باقی نخواهد ماند. البته نا گفته نماند  که در بعضی از مواقع امکانی برای شما فراهم می شود که اگر در حین بازی به اینترنت متصل باشید می توانید یک ویدئو تبلیغاتی را تا پایان مشاهده کرده و پس از آن کمی سکه دریافت کنید که البته میزان دریافتی سکه به این شیوه نیز بسیار کمتر از یکبار درخواست راهنمایی می باشد.

از دوستانت برای حل مراحل بازی کمک بگیر

از قابلیت های جذاب بازی سماور، کمک گرفتن از دوستان برای حل مراحل بازیست. برای استفاده از این قابلیت کافیست تا در سمت راست بالای جدول کلمات روی دکمه از دوستانت بپرس کلیک کرده و به این ترتیب می توانید عکسی از جدول حروف و معما را از طریق اشتراک گذاری در برنامه های مختلف برای دوستانتان فرستاده و از آنها بخواهید تا در حل کردن و پاسخ داده به معمای مطرح شده به شما کمک کنند.

جواب تمامی مراحل بازی سماور

جمع‌بندی کلی

بازی سماور یک بازی خوش ساخت و به شدت اعتیار آور است و از آن دسته بازی های جدول کلمات و پازل کلمات است که می تواند روزها و ساعتها شما را به چالش بکشد و برای گذراندن یک آخر هفته جذاب پیشنهاد جذاب و مرفحی می باشد.

برای دانلود رایگان نسخه اندروید بازی سماور از مارکت کافه بازار کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود بازی Hooked Inc از کافه بازار

2 Comments

  1. پردط ز گفت:

    سلام خسته نباشیدببخشیدچرااین سایت بازنمیکند..
    ممنونم بابت سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.